Elegant
PASAŻ MIELEC | ul. Dworcowa 4 | 39-300 Mielec
Elegant

Opis:


Salon mody męskiej ELEGANT to odzież wizytowa i casual renomowanych marek Polskich,
które spełniają potrzeby każdego mężczyzny.W ofercie naszej znajdą Państwo duży wybór garniturów, marynarek,płaszczy,kurtek, koszul, krawatów oraz dodatków a także specjalną kolekcje ślubną.
Dzięki profesjonalnej obsłudze każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie otrzymując fachową pomoc.
Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy program szycia na miarę dostępny dzięki współpracy z firmą "NEW MEN".


Szycie na Miare

Mozna u nas wykonac "szycie na miare" to wyjatkowy program, dajacy mozliwosc stworzenia swojego ubrania.
Klient dokonuje wyboru formy z szerokiej gamy modeli, decyduje o rodzaju tkaniny i dodatków. Aby zamówic ubranie w usludze "szycie na miare", personel naszego salonu dokonuje pomiaru klienta na podstawie bazy standardowych wzorów. Wybiera, ten który najbardziej odpowiada pomiarom klienta i nanosi poprawki.

New Men Style "szycie na miare" pozwala klientowi uczestniczyc w tworzeniu odziezy od fasonu, poprzez wybór tkaniny, az do skomponowania wszystkich dodatków.

Kolejna zaleta programu jest mozliwosc przymierzenia i obejrzenia gotowego produktu z kolekcji w innym rozmiarze, a pózniej dostosowanie go do swojej figury.
Szyjemy wylacznie z naszych materialów, które pochodza z renomowanych fabryk z calego swiata m.in. z Wloch, Francji, Portugalii, Turcji, Hiszpanii. Tkaniny, z których wykonujemy ubranie, to róznorodne materialy o wysokiej jakosci.

Istnieje równiez mozliwosc "specjalnego szycia na miare" które wymaga zaangazowania jednej osoby do calego procesu powstawania garnituru. To dlatego jego uszycie zajmuje nawet kilkanascie tygodni. Raz stworzony specjalnie dla klienta papierowy szablon pozostaje w komputerowej bazie. Daje to klientowi mozliwosc ponownego zlecenia szycia na miare w kazdej chwili, bez koniecznosci przyjazdu do siedziby firmy.

Sklep otwarty:
pon-pt - 10.00 - 18.00
sobota od 10.00 - 14.00

Kontakt:
697 999 762